Vyberte stránku

12 typů strachů

12 typů strachů co lidi brzdí

Vykročte z pocitu nejistoty a obav do stavu nové vnitřní síly!

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]Věřím, že se vám toto video líbilo. A i kdybyste si uvědomili jen jednu zásadní věc, stálo to za to, protože toto semínko v mysli může růst a hlavně pak víte, proč tomu tak je a co se s tím dá dělat. Protože každý může být „psychicky svobodným“ a nemít žádný psychologický strach, vím to z vlastní zkušenosti a tento pocit vám umožní jít do věcí a života a vztahů mnohem více naplno.

P.S. Pokud budete chtít více o tom, jak můžeme společně pokračovat na odblokování vašich strachů, mrkněte na tuto stránku, kde je více detailů.[/text_block]

TIP: Již 6-8. 10. se koná unikátní trénink, na kterém byste měli být! Strategie úspěšných lidí v praktickém podání ve stylu krok za krokem.

— SPACER —

  • 6 klíčových schopností úspěšných lidí

    Nasajete nové schopnosti jak řídit svou mysl mnohem lépe; jak mít silnější odvahu a znát své nejsilnější PROČ v životě a k vašim cílům a snům; jak motivovat druhé i sami sebe a získávat si lidi na svou stranu; jak mít vždy dost energie a odprostit se od únavy a stresu; jak efektivně řídit svůj čas, priority a neprokrastinovat; jak získat ocelovou disciplínu a dotahovat věci do konce a ovládnout nové posilující návyky mistrů.

— SPACER —

  • Zažijete praktická cvičení, abyste získali nové dovednosti

    Když o věcech jen přemýšlíme, málo co si z nich odneseme. Proto chci, abyste na tomto tréninku spoustu věcí vyzkoušeli a zažili v praxi. To vám umožní rychleji žít život vašich snů a přiblížit se k úspěchu po kterém tak dlouho toužíte mnohem rychleji!

— SPACER —

  • Potkáte úžasné lidi, kteří vás budou podporovat

    Říká se, že jsme průměrem svých 5ti nejbližších přátel a naše jádro těchto lidí ovlivňuje to, jaký život žijeme my sami. Už dříve americký kouč Jim Rohn předložil studii, že 5 nejbližších lidí kolem nás má dramatický dopad na kvalitu a úroveň našich vztahů, zdraví a financí. Pojďte potkat lidi, kteří vám pomohou mít úspěšnější život a budou ve vás věřit!

— SPACER —

POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Však víš, že knihy něco stojí...
Já Ti ji jednu kupuju za 390 Kč a na Tobě tak je jen poštovné. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že sis ji objednal(a) hned teď:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Protože jsi z města, kde nebydlím, máš určitě kolem sebe přátele, kteří by měli také zájem přidat se na tento seminář. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že jdeš a inspiruješ je a ještě si to třeba celé užijes dvojnásob:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
Ukázky. Demonstrace. Prožitkové cvičení. Motivace. Inspirace. Skvělé lidi!
Objevíte systém superfaktorů vítězů + 6 klíčových schopností trvajícího úspěchu
Kapacita sálu je omezená a ceny s blížícím se termínem rostou až na 950 Kč
ZAŽIJTE UNIKÁTNÍ SEMINÁŘ AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL ŽIVĚ!